fotografia intymna

Zanim spotkamy się na wcześniej ustalonym planie sesji fotograficznej - podczas spotkania porozmawiamy o wyzwaniach i celach, bym zrozumiał intencje osoby fotografowanej. Moim zadaniem jest być na dystans, a jednocześnie osobą wspierającą. Zdjęcia intymne są najbardziej osobistym wyznaniem, jakie pragniemy przekazać odbiorcy.
Tematyka takich ujęć musi być przepracowana nie tylko mentalnie, początkowy stan euforii po zdecydowaniu się na realizację marzeń przemija w stan niepewności i ograniczeń ewentualnych opinii najbliższego otoczenia. Realizacja takich sesji zdjęciowych wymaga czasu, nie należy zrażać się do nowych nieznanych jeszcze pokładów wiedzy o samym sobie, dokonywania dodatkowej interpretacji podjętych ustaleń. 
Poczucie bezpieczeństwa, dyskrecja, kreatywność, odrzucanie stereotypów, pokonywanie barier i wiele jeszcze innych elementów wpływa na zadowolenie z końcowego efektu.
Zapis materiału zdjęciowego na nośniku Klienta, nie dysponuję kopią takich plików zdjęć intymnych. Do pracy wykorzystuję bardzo jasne obiektywy, ewentualnie korzystam z oświetlenia stałego w tym źródeł LED.